Kui olete registreerinud domeeni, on järgmine samm luua veebileht ja seadistada e-posti konto. Selleks on vaja tellida veebimajutusteenus, mis võimaldab teil oma veebilehte ja e-posti hooldada. Host.ee on üks selline teenusepakkuja Eestis, mis pakub veebimajutusteenuseid. Järgnevalt selgitame, kuidas tellida veebimajutus host.ee kaudu.

 1. Avage host.ee veebileht oma veebilehitsejas.

 2. Valige veebilehel menüüst "Veebimajutus", mis viib teid veebimajutusteenuste lehele.

 3. Tutvuge erinevate veebimajutuspakettidega, mida host.ee pakub. Valige pakett, mis vastab teie vajadustele ja eelarvele ning klõpsake sellel.

 4. Teile kuvatakse ülevaade valitud veebimajutuspaketist ja selle omadustest. Veenduge, et pakett sisaldab piisavalt kettaruumi, andmeedastust, e-posti kontosid ja muud funktsionaalsust, mida vajate oma veebilehe ja e-posti jaoks. Kui olete rahul, jätkake tellimisega.

 5. Klõpsake "Tellimine" või sarnasel nupul, mis viib teid tellimisprotsessi.

 6. Sisestage oma domeeni nimi, mille registreerisite, ja järgige juhiseid domeeni sidumiseks veebimajutusteenusega. Host.ee peaks pakkuma juhiseid selle kohta, kuidas konfigureerida domeeni nime servereid.

 7. Järgige juhiseid, et sisestada vajalikud andmed, nagu kontaktandmed, arveldusteave jms.

 8. Kontrollige oma tellimuse andmed ja kinnitage tellimus.

 9. Maksa veebimajutusteenuse eest vastavalt host.ee makseviisidele. Järgige juhiseid makse sooritamiseks.

 10. Pärast makse kinnitamist saate juurdepääsu veebimajutuse kontole. Seal saate seadistada oma e-posti kontod ja juurdepääsu oma veebilehe halduspaneelile.

 11. Järgige host.ee pakutavaid juhiseid, et seadistada e-posti kontod ja veebileht vastavalt oma vajadustele.

Kokkuvõttes, tellides veebimajutusteenuse host.ee kaudu, saate luua oma e-posti kontod ja veebilehe ning alustada nende kasutamist. Oluline on valida sobiv veebimajutuspakett vastavalt teie vajadustele ning järgida pakutavaid

Kas see vastus oli kasulik? 0 Kasutajad peavad seda kasulikuks (0 Hääled)