VPS pilveserverid, mis baseeruvad Intel® Xeon® Gold protsessoritel
VPS (Virtual Private Server) on veebimajutuse tüüp, mis pakub eraldatud virtuaalset serverit sinu veebisaidi vajadustele. VPS on virtuaalne masin, mis kasutab osa füüsilise serveri ressurssidest ja võimaldab teil valida operatsioonisüsteemi ja hallata seda juurkasutajana!
  • Intel® Xeon® Gold protsessorid
  • Kiired SSD kettad
  • DDOS kaitse
  • Varukoopiad
  • Lai valik opersatsioonisüsteeme!

Väga kõrge töövõimeaeg!

Kas soovid, et Sinu veebileht või rakendus oleks alati kättesaadav? VPS server pakub sulle täielikku töökindlust ja tagab, et Sinu digitaalsed teenused töötavad suurepäraselt iga päev, igal tunnil. Ütle jah töökindlusele ja vali VPS server, mis hoiab Sinu äri alati liikumas!

Usaldades meile oma ärivajadused, lubame teile kõrget tööaega kõigis meie pakutavates teenustes, väljaspool meie pakutavat tavapärast hooldust.

Meie VPS serverid asuvad Euroopa Liidus

VPS server (Virtual Private Server) ehk virtuaalne eraserver on võimas ja usaldusväärne viis majutada oma veebilehti ja rakendusi. See pakub sulle isiklikku kontrolli, turvalisust ja paindlikkust, olles samal ajal taskukohane lahendus. VPS server võimaldab sul eraldada ressursid ja seadistada serveri vastavalt oma vajadustele, luues praktiliselt privaatse serverikeskkonna.

Meie pühendumus klienditoele ulatub ka üle maailma. Aitame teid igal võimalikul viisil teie hostimisel ning saate meiega ühendust telefoni või e-posti kaudu.

Kõrgel tasemel turvalisus!

Otsid usaldusväärset ja turvalist serverilahendust? Host.ee serverid pakuvad sulle parimat kaitset ja rahulikku meelt, teades, et sinu digitaalsed teenused on hoitud turvalises keskkonnas. Vali Host.ee ja saa osa tipptasemel turvalisusest, mis paneb sinu äri edule aluse.

Teie käsutuses on lai valik turbetööriistu, sealhulgas SSL-sertifikaadid, tulemüüri konfiguratsioon, turvaseireteenused ja palju muud.

Valige enda jaoks sobiv!

Domeen